KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154134
nr 1515 4134
Oidentifierad konstnär, 1950-tal, ej signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 91x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:14:39
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr